Portal branży recykling, odpady, ochrona środowiska - gartija.pl

Platforma wymiany informacji oraz promocji i reklamy dla firm działających w branży Inżynierii Środowiska

Artykuły
>>

Zimowej aurze nie udało się zdominować dobrego samopoczucia Polaków. Mimo ciężkich chmur przesuwających się nad naszymi głowami nadal wierzymy, że słońce gdzieś tam jest. I nieprzerwanie inwestujemy w kolektory słoneczne.

Autor: eGartia
Dodano: 2011-02-02
Odsłon: 437
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków dla przedsięwzięć w ramach programu „Zamykanie i rekultywacja składowisk odpadów komunalnych”
Autor: eGartia
Dodano: 2011-01-30
Odsłon: 549
WFOŚiGW w Szczecinie ogłasza nabór wniosków dla samorządów na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem wyrobów azbestowych z terenu województwa zachodniopomorskiego w 2011 roku.
Autor: eGartia
Dodano: 2011-01-30
Odsłon: 134
BOŚ Bank Od uruchomienia Słonecznego EKOkredytu – kredytu z dotacją Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup i montaż kolektorów słonecznych – minęły 3 miesiące. W tym czasie BOŚ Bank udzielił 330 kredytów dla zwolenników stosowania Odnawialnych Źródeł Energii we własnych domach.
Autor: eGartia
Dodano: 2010-10-19
Odsłon: 410
BOŚ BankBank Ochrony Środowiska wprowadził do oferty ekologiczny kredyt hipoteczny. Na preferencyjne warunki mogą liczyć osoby dbające o środowisko. Atutem kredytu jest jego niska cena – marża pobierana przez Bank może wynosić zaledwie 1 punkt procentowy.
Autor: eGartia
Dodano: 2010-04-22
Odsłon: 698

Ilość rekordów 6 do 10 z 10

1 2 >>
Patronujemy
!
Wpięci w sieć "Gartija"

www.ecoprogres.plWykonamy stronę www dla Twojej firmy

Dowiedz się więcej ...

Przykładowe szablony strony

Recykling, odpady, ochrona środowiska - gartija.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy