gartija.pl > o nas

O nas

GARTIJA.PL to internetowy serwis poświęcony branży Inżynierii Środowiska, który powstał z inicjatywy prywatnej w październiku 2004 roku.

Obecnie serwis jest własnością firmy:

Gartija Piotr Pykało
ul. Nowoursynowska 145/28
02-776 Warszawa
NIP 527-205-56-44
REGON 140135941

tel: +48 502 690 331
fax: +48 22 44 636 55

Misja

Postanowiliśmy stworzyć serwis, który oprócz ogólnych informacji z branży, zawierać będzie również bazę danych z informacjami o firmach działających w branży. Chcemy, aby osoby odwiedzające nasz serwis w jednym miejscu mogły znaleźć szereg przydatnych wiadomości.

Staramy się tworzyć mechanizmy, dzięki którym dotarcie do informacji staje się proste i bezproblemowe.

W ramach serwisu pragniemy stworzyć platformę służącą reklamie i promocji firm i ich działalności w zakresie Inżynierii Środowiska. Każda firma która zarejestruje się w naszym serwisie uzyska możliwość bezpłatnej reklamy i promocji swojej działalności. Zarejestrowani Użytkownicy serwisu korzystać mogą z pakietu usług, który cały czas będzie poszerzany.

Juz teraz skorzystaj z możliwości bezpłatnej promocji swojej firmy.

Niejednokrotnie sami wprowadzać będziemy kolejne mechanizmy mające ułatwić Państwa kontakt z naszym serwisem i umożliwić jeszcze efektywniejsze wypromowanie działalności Państwa firmy. Serwis GARTIJA.PL pragniemy tworzyć dla naszych Użytkowników i z ich czynnym udziałem.

Dołożymy wszelkich starań aby również dzięki pomocy firm oraz Internautów nieustannie wzbogacać i rozbudowywać nasz produkt.

Zapraszamy wszystkich do dzielenia się z nami informacjami na temat nowych technologii, rozwiązań czy produktów jak również opiniami i pomysłami dotyczącymi naszego serwisu.

Zespół GARTIJA.PL
Patronujemy

Aktualności

Rusza budowa zakładu termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Gdańsku, którego operatorem będzie Dalkia Wastenergy

18 grudnia wmurowano kamień węgielny pod budowę zakładu termicznego przekształcania odpadów w Gdańsku, pod nazwą Port Czystej Energii, największej inwestycji w historii Gdańska i regionu, związanej z gospodarką odpadami. Wykonawcą inwestycji jest włosko-francuskie konsorcjum złożone z firm Astaldi, Termomeccanica Ecologia, Dalkia Wastenergy. Nowoczesny obiekt powstanie do końca 2023 roku.

...

Odpylanie jako ważny aspekt bezpieczeństwa pracy w przemyśle drzewnym

Jednym z najważniejszych problemów w przemyśle drzewnym są duże ilości niebezpiecznych odpadów, które zapylają hale produkcyjne, niekorzystnie wpływają zarówno na środowisko, jak i bezpieczeństwo pracy załogi.

...

Od lipca nowe zasady segregacji odpadów

Od 1 lipca 2017 r. na terenie całego kraju będzie obowiązywał Wspólny System Segregacji Odpadów (WSSO).

...

POL-ECO-SYSTEM 2016 za nami

W Poznaniu zakończyły się targi POL-ECO-SYSTEM. Była to dla branży ochrony środowiska możliwość przeglądu ofert kilkuset firm, w tym zapoznanie się z ciekawymi eko-rozwiązaniami.  

...

Przemysł, eksperci branżowi i decydenci rynku ochrony środowiska wybierają się na POL-ECO-SYSTEM

Kontakty biznesowe, nowe umowy, wymiana doświadczeń – to tylko niektóre z powodów, dla których wielu profesjonalistów jest obecnych na targach POL-ECO-SYSTEM (11-14.10.2016) w Poznaniu.

...
ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy