gartija.pl > artykuły
Dopłaty do przydomowych oczyszczalni ścieków dla klientów indywidualnych
Odsłon - 2623
eGartia
autor:
2011-07-25

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza program dopłat do przydomowych oczyszczalni ścieków. To drugi - po 45 procentowych dopłatach do kolektorów słonecznych  - program, który  adresowany jest do klientów indywidualnych.   Jego szczegóły zostaną przedstawione podczas   konferencji prasowej 26 lipca  br. w NFOŚiGW w Warszawie. Weźmie w niej udział Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Tylko 10 procent wkładu własnego wystarczy,  aby zbudować przydomową oczyszczalnię ścieków albo podłączyć budynki do zbiorczego systemu kanalizacyjnego. Dopłaty realizowane będą we współpracy i poprzez   gminy,   posiadające gruntowną wiedzę w zakresie lokalnej gospodarki wodno-ściekowej.

Konferencja prasowa odbędzie się 26 lipca (wtorek) o godz. 12:00 w NFOŚiGW, przy ul. Konstruktorskiej 3A  (foto od godz. 11.30)

W spotkaniu wezmą udział - Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, Małgorzata Skucha, zastępca prezesa Zarządu NFOŚiGW i Maria Ptaszyńska, dyrektor Departamentu Ochrony Wód. 

źródło - mos.gov.pl 

 


Wyślij Do druku Dyskutuj

Dodaj komentarz

Autor

Komentarz (do 1500 znaków)

Komentarze uzytkowników niezalogowanych są moderowane. Usuwane będą komentarze: nie odnoszące się do tresci artykułu, zawierające obraźliwe i wulgarne słowa.Kod z obrazka obok wpisz w poniższe pole

Warto zobaczyć

 boksy tekstowe
Reklamuj się na tej
stronie
Płać za kliknięcie
To groszowa sprawa
www.gartija.pl/boksy.html
Patronujemy
!
Wpięci w sieć "Gartija"

www.ecoprogres.plWykonamy stronę www dla Twojej firmy

Dowiedz się więcej ...

Przykładowe szablony strony

ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy