gartija.pl > artykuły
XIV Forum Liderów Ochrony Środowiska
Odsłon - 1652
eGartia
autor:
2019-09-24

Tegoroczne XIV Forum Liderów Ochrony Środowiska będzie szczególnym wydarzeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaprezentować punkt widzenia trzech stron: ustawodawcy, przedsiębiorcy i urzędu na temat gospodarki odpadami. Zaproponowana forma da nam możliwość przedyskutowania wątpliwości wynikających z nowelizacji ustawy o odpadach. Jeśli w Państwa firmie ochrona środowiska jest priorytetem, a dobro naszego środowiska leży Wam na sercu i staracie się w codziennej pracy o nie dbać, nasza inicjatywa na pewno spotka się z zainteresowaniem.

Pracując w przedsiębiorstwie, które w ramach prowadzonej działalności wytwarza, magazynuje bądź przetwarza odpady, zadajemy sobie pytania:

- W jaki sposób monitorować miejsce magazynowania odpadów, nie naruszając przepisów RODO?

- Jak spełnić wymóg ważenia odpadów, jeśli nie mamy takich możliwości?

- W jaki sposób prawidłowo opracować operat przeciwpożarowy?

- Co z wystawianiem Kart Przekazania Odpadów za każdy wywóz?

- Jak będzie wyglądała ewidencja odpadów od 2020 roku?

- Czy czas na dostosowanie zezwoleń odpadowych mamy do września 2019, czy marca 2020?

Nowelizacja ustawy wniosła ze sobą szereg pytań i wątpliwości w zakresie zastosowania nowych wytycznych i przeniesienia ich na grunt funkcjonującego zakładu. Forum FLOŚ daje możliwość podzielenia się posiadaną wiedzą, wymiany doświadczeń, jak również zdobycia wiedzy w zakresie już zastosowanych rozwiązań.

Zapraszamy na spotkanie ze specjalistami ds. ochrony środowiska. Dzięki tej inicjatywie możesz porozmawiać z praktykami oraz przedstawicielami innych firm o problemach i rozwiązaniach, które mają zastosowanie w danym przedsiębiorstwie. Forum to również idealna okazja, aby zaprezentować się jako prelegent – jeśli chcesz podzielić się swoim punktem widzenia na temat gospodarki odpadami skontaktuj się z nami.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie internetowej FLOŚ http://www.forum-flos.pl/


Wyślij Do druku Dyskutuj

Dodaj komentarz

Autor

Komentarz (do 1500 znaków)

Komentarze uzytkowników niezalogowanych są moderowane. Usuwane będą komentarze: nie odnoszące się do tresci artykułu, zawierające obraźliwe i wulgarne słowa.Kod z obrazka obok wpisz w poniższe pole

Warto zobaczyć

 boksy tekstowe
Reklamuj się na tej
stronie
Płać za kliknięcie
To groszowa sprawa
www.gartija.pl/boksy.html
Patronujemy
!
Wpięci w sieć "Gartija"

www.ecoprogres.plWykonamy stronę www dla Twojej firmy

Dowiedz się więcej ...

Przykładowe szablony strony

ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy